ReNu MultiPlus drops (8 ml)
- Po otwarciu godne do użytku: 30 dni

+Cechy produktu
-
Pojemność: 8 ml Po otwarciu godne do użytku: 30 dni
ReNu MultiPlus drops (8 ml)
- Po otwarciu godne do użytku: 30 dni
Opis
Codzienne noszenie soczewek kontaktowych często powoduje nieprzyjemne uczucie suchego oka. Taki dyskomfort wyparuje jak straszny miraż, jeśli wypróbujesz sterylne krople do oczu ReNu MultiPlus. One nie tylko nawilżą oczy, ale również ożywią.
Różne warunki środowiskowe (wiatr, słońce, klimatyzacja, TV / monitor), z którymi napotykasz się na codzień, powodują suchość powierzchni oka, zmuszając czuć dyskomfort - zwłaszcza w przypadku noszenia soczewek w ciągu całego dnia. W kroplach do oczu znajdujący się Powidon smaruje soczewkę, w ten sposób wygładzając jej kontakt z rogówką. Dlatego oczy są mniej podrażniane.
Krople do oczu ReNu MultiPlus doskonale nawilżają oczy po nocnym śnie, żeby one czułyby się świeżo przez cały dzień. Zapobiegają one powstawaniu różnych osadów i skupisk na miękkich soczewek, dlatego jasne widzenie i komfortowe noszenie soczewek przez długi czas - gwarantowane.
Po otwarciu butelki płyn należy zużyć w ciągu 30 dni.
-
Dobre krople Polecam !
Marek B 12.10.2020 Lędziny-
00
-
Najlepsza ocena
Dobre krople Polecam !
Najgorsza ocena
Krople w porządku, odświeżają oko, przy długiej pracy przy komputerze są zbawienne.