FreshLook Dimensions

 (54)
 • Zawartość wody (%): 55
FreshLook Dimensions

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 2 soczewki kontaktowe
  Okres noszenia: jeden miesiąc
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: hydrożel
  Materiał: Phemfilcon A
  Średnica (mm): 14.5
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 55
  Moc: +6.00 ... -8.00

FreshLook Dimensions

 (54)
 • Zawartość wody (%): 55
30,08 zł 27,07 zł Reduced price!
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +2,71 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki (opakowanie) -3,91 zł 26,17 zł -7,82 zł 52,34 zł
6 soczewek (3 opakowanie) -4,81 zł 25,27 zł -28,86 zł 151,62 zł
12 soczewek (6 opakowanie) -5,71 zł 24,37 zł -68,52 zł 292,44 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Promocje

Promocja obowiązuje do 30.04.2023

Światłe oczy błysną niebieskawym i zielonkawym odcieniem z soczewkami FreshLook Dimensions. Teraz soczewki można nabyć z 10 % zniżką.

Opis

Uwaga! Producent zaprzestał produkcji soczewek kontaktowych FreshLook Dimensions, dlatego otrzymanie niektórych soczewek może potrwać.

Spojrzenie, któremu trudno się oprzeć!

Miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook Dimensions - jak powiew świeżego powietrza dla tworzonego stylu. Soczewki, naturalnie wzmacniające światły kolor oczu, dodadzą osobowości nowe kolory i nie pozwolą zostać niezauważonym.

Ubrany/ubrana w te orzeźwiające odcienie nie tylko podkreślisz piękno swoich oczu, ale także rozjaśnisz codzienność:

 • Pacific Blue – soczewki kontaktowe w kolorze Oceanu Spokojnego pozwolą cieszyć się po prostu z nóg walącymi błękitnymi oczami, którym trudno będzie się oprzeć.
 • Caribbean Aqua – soczewki w kolorze Morza Karaibskiego pomogą stworzyć uroczy wzrok turkusowego spojrzenia, które będzie promieniowało magią i tajemnicą;
 • Sea Green – soczewki kontaktowe w kolorze morskiej zieleni przydadzą uroczy obraz zielonych oczu.

 

DesignFreshLook Dimensions soczewek wyróżnia się barwionym skrajem - taka unikalna zewnętrzna obwódka stworzy wrażenie jaśniejszych i większych oczu. To nie tylko pozwoli za nowo zabłyszczeć oczom, ale także pomoże wyróżnić się z tłumu efektownym wzrokiem.

Soczewki FreshLook Dimensions mogą być używane jako akcesorium do wyróznienia koloru oczu oraz jako środek do korekty. Będą pasować zarówno krótkowidzom, u których wizja nie jest niższa niż -8.00 dioptrii, zarówno dalekowzrocznym, z nie większym niż +6,00 dioptrii stopniem nadwzroczności.

Te soczewki kontaktowe prawidłowo umieścić jest bardzo prosto - na każdej stronie soczewki jest tak zwany wskaźnik liter "FL", które ułatwią wkładanie soczewek.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +2,71 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Monika S 26.02.2023 Warszawa

  Od lat ich używam i to jedyne kolorowe soczewki które moge nosić i nie zaburzają widzenia.

Najgorsza ocena

 • Anna 04.04.2018

  Chciałam zamówić soczewki o mocy 1.75 i 1.50 na pierwszej stronie wyskoczyło mi że są takie moce ale gdy przeszłam do wykonania zamówienia nagle okazało się że nie ma soczewek o mocy 1.50 ale to nie wszystko, bo okazuje się że w tym sklepie prawie nic nie ma Na wszystko trzeba czekać do 21dni Jakieś kpiny

Napisz opinię »

 • Od lat ich używam i to jedyne kolorowe soczewki które moge nosić i nie zaburzają widzenia.

  Monika S 26.02.2023 Warszawa

Zobacz inne 53 komentarze »

Napisz opinię »

Napisz opinię

FreshLook Dimensions

FreshLook Dimensions

 • Zawartość wody (%): 55
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane