1-Day Acuvue Define

 (65)
 • Zawartość wody (%): 58
1-Day Acuvue Define

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 30 soczewek kontaktowych
  Okres noszenia: jeden dzień
  Materiał: Etafilcon A
  Średnica (mm): 14.2
  Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 25.5 x 10-9
  Krzywizna: 8.5
  Zawartość wody (%): 58
  Moc: +1.00 ... -9.00

1-Day Acuvue Define

 (65)
 • Zawartość wody (%): 58
3,10 zł
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +0,31 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
30 soczewek (opakowanie) -0,54 zł 2,56 zł -16,20 zł 76,80 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Uwaga! Producent zaprzestał produkcji soczewek kontaktowych 1-Day Acuvue Define, co oznacza, że niektórych soczewek o określonej mocy możemy nie otrzymać.

Naturalnie jaśniejszy obraz!

Prawdopodobnie już kiedyś marzyłeś o nasyconym kolorze oczu i uwagę przyciągającym spojrzeniu? Bez sztucznie wyglądających oczu - ich naturalny kolor subtelnie podkreślą i szarmu dodadzą jednodniowe soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Define. Ich konstrukcja jest wyjątkowa w tym, że pomaga soczewkom doskonale przystosować się do naturalnego koloru oczu i stworzyć niepowtarzalny wizerunek zarówno jasnym jak i ciemnym oczom.

Trzy różne rodzaje tych soczewek zapewnią oczom najbardziej pożądany efekt:

 • Natural Sparkle - podkreślą kolor oczu;
 • Natural Shimmer - nadadzą oczom głębokie spojrzenie.

 

1-Day Acuvue Define produkowane z wykorzystaniem unikalnej technologii LACREON, która zadba o komfort i nawilżanie oczu w ciągu całego dnia. Dlatego przyjemne doznania - gwarantowane.

Soczewki te również posiadają ochronę przed promieniowaniem UV, które zabezpieczy zdrowie oczu od szkodliwych promieni słonecznych.

Te soczewki kontaktowe służą do korekcji krótkowzroczności do -9.00 i dalekowzroczności do +1.00, jednak nie mają one -0.00 mocy.

1-Day Acuvue Define są przeznaczone wyłącznie do jednorazowego użytku, dlatego wieczorem należy je wybrać i wyrzucić, a nestępnego dnia używać nową parę. Powtórne zakładanie soczewek może mieć negatywny wpływ na samopoczucie oczu.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +0,31 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Kamila R 01.02.2019 Toruń

  zamawiam je od dawna i jeszcze mnie nie zawiodły. moje ulubione soczewki

Najgorsza ocena

 • Beata b 15.05.2018 skorochów

  soczewka oporcz poprawy wzroku nie wprowadziła nic więcej kolor oczu nie byl podkreslony i założeniem bylo troche problemu ze wzgledu na material wykonania wyginal sie w każdą strone

Napisz opinię »

 • zamawiam je od dawna i jeszcze mnie nie zawiodły. moje ulubione soczewki

  Kamila R 01.02.2019 Toruń

Zobacz inne 64 komentarze »

Napisz opinię »

Napisz opinię

1-Day Acuvue Define

1-Day Acuvue Define

 • Zawartość wody (%): 58
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub