EyeSmile Outshined Colors

 (65)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 45
EyeSmile Outshined Colors

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 1 soczewka kontaktowa
  Okres noszenia: jeden miesiąc
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: hydrożel
  Materiał: HEMA
  Średnica (mm): 14.2, 15.0
  Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 38, 45

EyeSmile Outshined Colors

 (65)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 45
25,00 zł 10,00 zł Reduced price!
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +1,00 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki -15,30 zł 9,70 zł -30,60 zł 19,40 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Często który chociaz raz w życiu pomarzył o głębokich i czarnych jak węgiel oczach... Albo o jasno brązowych, w których, jak się wydaje, słońce postanowiło zagrać w chowanego. Wydobyć pragnioną ciemność oczu jeszcze nigdy nie było tak proste!

EyeSmile do kategorii kolorowych soczewek powracają z hukiem - soczewki wyprodukowane do jeszcze bardziej komfortowego użycia EyeSmile Outshined Colors stworzą idealny obraz ciemnych oczu. Te miesięczne soczewki kontaktowe posiadają 4 różne odcienie ciemności, więc spośród nich będziesz mógł wybrać najlepiej podkreślający Twoją osobowość:

-Dolly Black – intensywne czarne soczewki kontaktowe z przyciemnionymi krawędziami stworzy hipnotyczne, ale także zarazem naiwne i figlarne spojrzenie.
Black - czarne soczewki kontaktowe nadadzą Twojemu spojrzeniu siłę i tajemniczość.
Brown - soczewki kontaktowe o standartowym brązowym kolorze nadadzą brązowym oczom ciemniejszy odcień, a światłym pozwolą zaświecić nowymi odcieniami.
Sweet Hazel - brązowawe zabarwienie soczewek kontaktowych nie tylko sprawi, że Twoje oczy zaświecą złotem, ale też przyciemniona obwódka tęczówki optycznie powiększy oczy, co pozwoli wyglądać naprawdę ekskluzywnie. Soczewki o takim zabarwieniu wyróżniają się spośród innych soczewek przyciemnijących średnicą 15 mm, która nadaje efekt większych oczu.

Jak i zwykłe soczewki kontaktowe, te również wykonują funkcję korekcyjną wzroku. Nawet osoby z -10.00 dioptrii krótkowzrocznością będą mogły cieszyć się z wyraznych odległych widoków.

Dla tych, którym korekcja wzroku nie jest aktualna, swój kolor oczu będą mogli przyciemnić wybierając soczewki kontaktowe o mocy 0.00 dioptrii.

Soczewki kontaktowe, które nadają oczom ciemne odcienie, EyeSmile Outshined Colors mogą być noszone tylko w ciągu dnia. Na noc trzeba soczewki wybrać i pomieścić je w pojemniku wypełnionym płynem do pielęgnacji soczewek.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +1,00 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Anna Z 14.08.2019

  Soczewki nie tworzą naturalnego efektu. Ale bardzo ciekawy! Powiększają tęczówki a kolor przy źrenicy przechodzi w czerwień,dzieki czemu wzrok jest bardzo przeszywajacy :)

Najgorsza ocena

 • Dorota Ś 18.03.2018 Lublin

  Soczewki w kolorze hazel wyglądają strasznie nienaturalnie, kolor ok, ale są stanowczo za duże. Sklep jak najbardziej OK. Dla sklepu 5 gwiazdek, dla soczewek 2 może komuś odpowiada taki efekt. :P Ja zamówie teraz inny kolor,

Napisz opinię »

 • Soczewki nie tworzą naturalnego efektu. Ale bardzo ciekawy! Powiększają tęczówki a kolor przy źrenicy przechodzi w czerwień,dzieki czemu wzrok jest bardzo przeszywajacy :)

  Anna Z 14.08.2019

Zobacz inne 64 komentarze »

Napisz opinię »

Napisz opinię

EyeSmile Outshined Colors

EyeSmile Outshined Colors

 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 45
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane