EyeSmile Readjusted Colors

 (85)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 55
EyeSmile Readjusted Colors

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 1 soczewka kontaktowa
  Okres noszenia: jeden miesiąc
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: hydrożel
  Materiał: HEMA
  Średnica (mm): 15.0
  Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 38, 55

EyeSmile Readjusted Colors

 (85)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 55
25,00 zł 10,00 zł Reduced price!
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +1,00 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki -15,30 zł 9,70 zł -30,60 zł 19,40 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Duże zielone lub niebieskie oczy. Kto może się im oprzeć?

Twojemu wzrokowi nie pozostanie obojętnych, jeśli wypróbujesz nowe EyeSmile Readjusted Colors - soczewki kontaktowe, zmieniające kolor. Charakteryzują się nie tylko wzrok przyciagającymi odcieniami niebieskiego i zielonego. Przyciemnione krawędzie soczewek pozwolą na stworzenie efektu bardziej dużych i wyrazistych oczu.

Niezapomniane spojrzenie uzyskasz wybierając jeden z 4 proponowanych odcieni:
Green - zielone soczewki, mające trzy przejściowe odcienie zielonego, odtworzą naturalną game kolorów tęczówki, jednak wyglądowi zapewnią więcej ciepła i magii.
Cool Green - soczewki z zimnym odcieniem zielonego koloru pobudzą wyrazistość Twojej osobowości.
Blue - soczewki kontaktowe w niebieskim kolorze nadadzą Twoim oczom młodzieńczej świeżości i blasku.
Cool Blue -soczewki z trochę jaśniejszym odcieniem niebieskiego stworzą jeszcze bardziej imponujący efekt jasnoniebieskich oczu.

Odcienie Cool Green i Cool Blue idealnie nadają się rudookim, którzy chcą wypróbować coś nowego. Przy pomocy tego typu soczewek będziesz mógł zaimponować znajomych i bliskich drastycznymi zmianami, łatwo dostosować kolor oczu do garderoby.

Teraz nawet osoby z wadą krótkowzroczności do -10.00 dioptrii będą mogły cieszyć się nie tylko wspaniałym wzrokiem, ale również nowym wyglądem podreślonym nowymi kolorami.

Jesli nie potrzebujesz korekcji wzroku, a za pomocą kolorowych soczewek chcesz tylko ożywić swój wygląd, możesz wybierać soczewki o mocy 0.00 dioptrii i cieszyć się imponującym wyglądem.

EyeSmile Readjusted Colors soczewki kontaktowe mogą być noszone tylko w ciągu dnia, dlatego na noc trzeba soczewki wybrać i pomieścić je w pojemniku wypełnionym płynem do pielęgnacji soczewek.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +1,00 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Monika K 03.05.2021 Lublin

  Polecam????

Najgorsza ocena

 • Urszula K 15.12.2017 Dąbrowa Górnicza

  Niby efekt jest, ale kolor soczewki jest za maly. Wystaje bliżej źrenicy naturalny kolor oczu przez co oko wyglada brzydko

  • Paulina 24.03.2018

   Bardzo dobrze, że widać naturalny kolor oka, bo gdyby tego nie było, otwór na źrenicę byłby za mały i w gorszych warunkach, czyli gdy dociera do naszego oka mniej światła, widzielibyśmy zamazany obraz przez soczewkę.

Napisz opinię

EyeSmile Readjusted Colors

EyeSmile Readjusted Colors

 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 22
 • Zawartość wody (%): 38
 • Zawartość wody (%): 55
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane