Producenci:

No manufacturer

Akcesoria

(1)

Pielęgnacja soczewek kontaktowych nie stanie się rutyną, jeśli zawiera funkcjonalne i stylowe akcesoria. Z pewnością ułatwią codzienną pielęgnację soczewek kontaktowych i pomogą odpowiednio dbać o czystość.

Nietypowe pojemniczki do soczewek kontaktowych rozweselą swoim figlarnym designem każdego. Pojemniczki w kształcie kolorowej świnki lub żabki są doskonałe i jako prezent dla przyjaciela, który nosi soczewki kontaktowe. Czyżby nie fajnie zaskoczyć siebie i innych?

W tej kategorii również znajdziecie specjalną pęsetę, która jest szczególnie przydatna dla noszących soczewki kontaktowe w przypadku grubszych palców lub długich paznokci - pozwoli ona bezpiecznie wyjąć i włożyć do pojemniczka soczewki, bez uszczerbku dla ich powierzchni.

Tu również możecie nabyć i specjalne etui z lusterkiem, które idealnie pasują do pojemnika i pęsety. Ten zestaw jest bardzo przydatny do utrzymania porządku w torebce - wszystkie produkty do pielęgnacji soczewek będą w jednym miejscu, łatwo i wygodnie dostępne. Pozostaje tylko wybrać ulubiony kolor.

Więcej Zwiń
Akcesoria

Ostatnio przeglądane