Air Optix Colors

 (12)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 138
 • Zawartość wody (%): 33
Air Optix Colors

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 2 soczewki kontaktowe
  Okres noszenia: jeden miesiąc
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: silikon – hydrożel
  Materiał: Lotrafilcon B
  Średnica (mm): 14.2
  Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 138
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 33
  Ilość kolorów w soczewce: 3
  Moc: +6.00 ... -8.00

Air Optix Colors

 (12)
 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 138
 • Zawartość wody (%): 33
56,47 zł
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +5,65 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki (opakowanie) -4,00 zł 52,47 zł -8,00 zł 104,94 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Dla świeżej jasności!

Jasne i świeże oczy - czy to nie marzenie? Soczewki kontaktowe Air Optix Colors mogą to zapewnić - to miesięczne kolorowe soczewki kontaktowe do noszenia w dzień, które nie tylko zastąpią naturalny kolor oczu, ale także zadbają o komfort oczu.

Szeroka gama kolorów pozwala wybrać najbardziej styl podkreślający odcień lub po prostu eksperymentować, za każdym razem próbując inny obraz:

 • Blue - naturalnie niebieskie soczewki kontaktowe stworzą ciepłe i zmysłowości pełne spojrzenie;
 • Gray - szare soczewki kontaktowe nadadzą oczom więcej szarmu;
 • Green - zielone soczewki kontaktowe będą odpowiadać tym, którzy chcą przydać oczom atrakcji, łatwo zachwycić i zauroczyć;
 • Honey - oczy upiększone w soczewki kontaktowe o kolorze brązu miodowego będą promieniować przytulne ciepło;
 • Brown - dla hypnotyzującego spojrzenia warto wybierać te brązowe soczewki kontaktowe;
 • Gemstone Green - soczewki kontaktowe w jasno zielonym kolorze nadadzą spojrzeniu zabawną iskrę;
 • Sterling Gray - soczewki kontaktowe o intensywnym szarym kolorze nadadzą spojrzeniu mistyki;
 • Pure Hazel - soczewki kontaktowe w kolorze orzechu nadadzą oczom magiczny blask;
 • Brilliant Blue - soczewki kontaktowe w kolorze niebieskim zapewnią oczom zabawny urok.

 

Te soczewki kontaktowe charakteryzują się nie tylko różnorodnością odcieni, które pozwolą zabłyszczeć każdemu, ale także ekskluzywnym designem, dzięki któremu oczy staną się bardziej wyraziste, nie tracąc naturalności. Gwarantuje to technologia mieszania kolorów w rogówce 3-w-1, która stworzy dla naturalnej rogówki oka charakterystyczne przejście kolorów.

Air Optix Colors konstrukcja charakteryzuje się technologią bezszwowej powierzchni plazmy, która jest odpowiedzialna za utrzymanie wilgoci na powierzchni soczewki, zatrzymując w ten sposób tworzeniu się osadów białkowych. Dlatego oczy są mniej drażnione przez środowisko naturalne, utrzymują zdrowy i świeży wygląd.

Soczewki wykonane są z hydrożelu silikonowego Lotrafilcon B, która pozwoli im wyróżnić się 6-krotnie wyższa przepuszczalnością tlenu. Tak więc o prawidłowe oddychanie oczu przez cały dzień jest na pewno zadbane.

Soczewki Air Optix Colors pasują jako część wizerunku oraz jako środek naprawczy. Będą one w stanie poprawić zarówno dalekowzroczność i krótkowzroczność. Dla zdrowych oczu należy wybierać soczewki kontaktowe o mocy -0.00.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +5,65 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Hanna M. 14.07.2015

  Udane soczewki, lepsze niż Freshlook dimensions, kolor Briliant blue wygląda bardzo naturalnie. Chwalili wszyscy, którzy widzieli z tymi soczewkami. Nie powiększają oczu jak soczewki z serii Freshlook. Z soczewkami Air optix aqua nie czuję żadnego dyskomfortu z pierwszego dnia założenia, z nimi oczy naprawdę wyglądają jak brylantowy błękit :)

Najgorsza ocena

 • Bogusia 14.01.2020

  Ceny tutaj z kosmosu ????

Napisz opinię »

 • Udane soczewki, lepsze niż Freshlook dimensions, kolor Briliant blue wygląda bardzo naturalnie. Chwalili wszyscy, którzy widzieli z tymi soczewkami. Nie powiększają oczu jak soczewki z serii Freshlook. Z soczewkami Air optix aqua nie czuję żadnego dyskomfortu z pierwszego dnia założenia, z nimi oczy naprawdę wyglądają jak brylantowy błękit :)

  Hanna M. 14.07.2015

Zobacz inne 11 komentarze »

Napisz opinię »

Napisz opinię

Air Optix Colors

Air Optix Colors

 • Przepuszczalność tlenu (Dk/t): 138
 • Zawartość wody (%): 33
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane