Koiny

1. Co to są Koiny?

"Coin" w języku angielskim oznacza monetę. Tak, Koiny, to po prostu monety wirtualne, które my płacimy Ci za Twoje zamówienia. Zarobione Koiny mogą być wymienione na różne przydatne rzeczy lub po prostu zniżki. Przy każdej pozycji produktu na liście jest wskazane, ile Koinów dostaniesz, gdy kupisz ten produkt. Za niektóre produkty przyznaje się więcej Koinów niż za inne, więc w zależności od wyboru produktów Koiny można zarobić wolniej lub szybciej. Ile Koinów otrzymasz, będzie zależało nie tylko od produktów, które kupujesz, lecz też od ich ilości, wartości lub promocji. Pełną ostateczną kwotę Koinów, którą otrzymasz po opłaceniu zamówienia, zobaczysz w ciągu realizacji zamówienia.

UWAGA! Koiny zbierać i wykorzystywać mogą tylko zarejestrowani klienci.

 

2. Co mogę otrzymać za Koiny?

- Zniżkę. Po zebraniu żądanej ilości Koinów, możesz je wykorzystać jako zniżkę. Ze zniżki możesz skorzystać podczas realizacji zamówienia, klikając na link "Użyj kuponu rabatowego". Zobaczysz zarobioną ilość Koinów i ich odpowiednik w walucie sklepu. Wystarczy wpisać zniżkę, którą chcesz uzyskać, aby została dopasowana do Twojego zamówienia. Na zniżkę możesz wykorzystać całą, połowę, jedną trzecią lub dowolną część kwoty.

- Wymienić na różne przydatne przedmioty. Znacznie bardziej korzystna jest wymiana Koinów na różne przydatne przedmioty. Bardzo przydatne. Przedmioty te dostępne są w specjalnej kategorii, a żeby je zakupić, obowiązkowo musisz posiadać Koiny. Cena jest bardzo niska, lecz bez Koinów nie będziesz mógł w żaden sposób ich zakupić. Lista przydatnych przedmiotów może ulec zmianie w celu uzupełnienia asortymentu o coraz to bardziej użyteczne pozycje.

 

3. Czy za wszystkie produkty otrzymuję jednakową ilość Koinów?

Nie. Za niektóre produkty przyznaje się więcej Koinów niż za inne. Np. obecnie więcej Koinów otrzymasz kupując soczewki Acuvue Oasys, Biofinity, EyeSmile Daily Disposable, ColourVUE, płyny EyeSmile All-in-One, EyeSmile Biocare oraz Opti-Free Express, kropelki do oczu EyeSmile Aqua Comfort oraz inne produkty. Lista takich produktów może się zmienić w dowolny moment. Produkty, za które otrzymasz więcej Koinów, są oznaczone specjalnym znakiem.

 

4. Jak się dowiem, ile mam Koinów?

Aby przejrzeć nagromadzoną ilość Koinów, należy zalogować się do serwisu i na swoim koncie zobaczysz, ile Koinów posiadasz oraz ile efektywnie wykorzystałeś(-aś).

 

5. Czy mogę zarezerwować produkt sprzedawany za Koiny na czas, aż uzbieram potrzebną ilość Koinów?

Nie, tego zrobić nie możesz. Pierwszeństwo do nabycia produktu ma ten, który wcześniej niż inni zgromadzi potrzebną ilość Koinów i złoży zamówienie.

 

6. Czy zawsze będziecie mieli te same produkty za Koiny?

Lista produktów za Koiny może się rozszerzac lub zwężać. Np. w zależności od pory roku na liście może się znaleźć więcej produktów specyficznych. Należy również pamiętać, że gdy produkty za Koiny zostają wykupione, ponownie zamawiamy je u dostawcy i uzupełniamy magazyn. Jednak może się okazać, że producent zatrzyma produkcję pożądanego produktu i taki sam produkt nie będziemy mogli uzyskać.W tym przypadku, będziemy się starać znaleźć bardzo podobny produkt i go przedstawić.

 

7. Kiedy otrzymuję Koiny i kiedy mogę je wykorzystać?

Koiny otrzymasz po tym, gdy wpełni zostanie zrealizowane Twoje zamówienie. Zarobione Koiny mozna wykorzystać wciągu dowolnego następnego zamówienia.

Tematy różnorodne
Ostatnio przeglądane