Phantasee BigEyes

 (27)
 • Zawartość wody (%): 45
Phantasee BigEyes

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 2 soczewki kontaktowe
  Okres noszenia: trzy miesiące
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: hydrożel
  Materiał: Terpolymer
  Średnica (mm): 14.0
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 45

Phantasee BigEyes

 (27)
 • Zawartość wody (%): 45
35,63 zł
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +3,56 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki (opakowanie) -1,00 zł 34,63 zł -2,00 zł 69,26 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Uroczo uwodzicielski wzrok!

Jasnym i ciemnym oczom na pewno nie zabraknie uroku w kolorowych soczewkach kontaktowych Phantasee BigEyes. Średnica soczewek - 14 mm, więc oczy staną się o wiele bardziej wyraźiste. Te soczewki kontaktowe wcale nie ustepują już dosyć popularnym ColourVUE - kolorowym soczewkom kontaktowym tego samego producenta.

Phantasee BigEyes wyróżniają się czterema kolorami musującymi:

 • Black - czarne soczewki kontaktowe dla czarującego głębokiego spojrzenia;
 • Hazel - soczewki kolorowe w kolorze orzecha laskowego dla zabawnych ciepło promieniujących oczu;
 • Violet -fioletowe soczewki kontaktowe, stwarzające zaskakujący i zabawny efekt;
 • Brown - brązowe soczewki, zapewniające oczom tajemnicze spojrzenie.

 

Naturalne przeplatanie się kolorów w rogówce nie pozwoli wyglądać sztucznie - spojrzenie rozkwitnie na nowo. Soczewki te będą pasować nie tylko jako częśc wyglądu (-0,00 dioptrii), ale także jako środek do korekcji krótkowzroczności.

Soczewki te są wyjątkowe w tym, że komfort przez cały czas noszenia zagwarantuje smart design soczewek - kolor jest umieszczony nie na zewnętrznej stronie soczewki, a w jej wnętrzu.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +3,56 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (10)

Najlepsza ocena

 • Paula A 04.05.2019 Ostrów Wielkopolski

  Te soczewki zamówiłam drugi raz. Za pierwszym byłam bardzo zadowolona i podejrzewam, że i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam je!

Najgorsza ocena

 • Anna Ł 24.07.2020

  Jeśli chodzi o samą obsługę w sklepie jestem bardzo zadowolona, lecz z tych soczewek absolutnie nie jestem! Zamówiłam fioletowe. Świetny kolor. Niestety to były najbardziej niewygodne soczewki jakie nosiłam (a mam z nimi do czynienia już ponad 10 lat). Nawet nie mogłam ich nosić, ponieważ noszenie ich sprawiało mi po prostu ból. Możliwe, że trafiłam na wadliwe soczewki, lecz z tej firmy zamówiłam inny kolor i one również były "uszkodzone". Nie da się w nich chodzić!

Napisz opinię »

 • Te soczewki zamówiłam drugi raz. Za pierwszym byłam bardzo zadowolona i podejrzewam, że i tym razem będzie wszystko dobrze. Polecam je!

  Paula A 04.05.2019 Ostrów Wielkopolski

Zobacz inne 26 komentarze »

Napisz opinię »

Napisz opinię

Phantasee BigEyes

Phantasee BigEyes

 • Zawartość wody (%): 45
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane