FreshLook Colors

 (1)
 • Zawartość wody (%): 55
FreshLook Colors

+Cechy produktu

 • Sprzedawane: po 1 soczewce kontaktowej
  W opakowaniu: 2 soczewki kontaktowe
  Okres noszenia: jeden miesiąc
  Tryb noszenia: dzienny
  Rodzaj materiału: hydrożel
  Materiał: Phemfilcon A
  Średnica (mm): 14.5
  Krzywizna: 8.6
  Zawartość wody (%): 55
  Moc: +6.00 ... -8.00

FreshLook Colors

 (1)
 • Zawartość wody (%): 55
39,65 zł
Oko prawe (OD)
Czas dostawy
Bardzo nam przykro, że wybrany produkt jest obecnie niedostępny.

Kupując ten produkt zarobisz +3,97 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Ilość kupowana Rabat na soczewkę Cena 1 soczewki Rabat łącznie Cena z rabatem
2 soczewki (opakowanie) -1,00 zł 38,65 zł -2,00 zł 77,30 zł
Rabaty dotyczą towarów o takich samych cechach. Rabat zostaje zastosowany podczas dodania produktów do zamówienia oraz obowiązuje przy zamówieniu i większej ilości produktów niż wskazano.

Opis

Uwaga! Producent zaprzestał produkcji soczewek kontaktowych FreshLook Colors, dlatego otrzymanie niektórych soczewek może potrwać.

Dla podkreślenia wyjątkowości!

Oczy mogą flirtować, uśmiechać się, fascynować, promieniować pozytywem… Jeszcze większy efekt dodadzą kolorowe soczewki kontaktowe FreshLook Colors. Nie ma znaczenia, czy masz jasne lub ciemne oczy, te soczewki kontaktowe pomogą zabłyszczeć każdemu.

 • Konstrukcja soczewki charakteryzuje się obrazem tęczówki, w którym ujawnia się kombinacja kolorów "3-w-1", umożliwiająca rozproszenie kolorów odpowiadające naturalnym kolorom tęczówki człowieka.
 • Materiał hydrożelowy Phemfilcon A i 55% wody - jest to sprytnie przemyślany skład soczewek kontaktowych, który tworzy warunki niezbędne do komfortowego noszenia soczewek;
 • Można je używać jako narzędzia korekcji wzroku, odpowiadające zarówno dla krótkowzrocznych (do -8.00 dioptrii) jak i dla dalekowzrocznych (do +6.00 dioptrii);
 • Wskaźnik strony prawidłowej, oznaczony literami „FL" i charakterystyczny mianowicie soczewkom kontaktowym FreshLook, ułatwi proces wkładania soczewek.

 

Przez cały miesiąc będzie można cieszyć się nowy kolorem oczu, a następnie wypróbować inne odcienie! Posiadamy nawet cztery różne - każdemu według potrzeby:

 • Blue – niebieskie soczewki kontaktowe nadadzą oczom ogromny błękit nieba;
 • Green – oczom, ozdobionym w zielone soczewki kontaktowe, nie zabraknie oddech zapierającej magii;
 • Violet – purpurowe soczewki kontaktowe dodadzą osobowości zaskakującą zabawność;
 • Misty Grey – szare soczewki kontaktowe będą przyciągać otaczających, tworząc osobowości intrygującą zasłonę tajemnicy.

Nasza rada

Zwracamy uwagę, że z powodu w kolorowych soczewkach znajdującej się farby, która często obejmuje część źrenicy, może być ograniczone pole widzenia, mogą wydawać się cienie i tak dalej. Jednak jest to normalne i zwyczajne, szczególnie na początku noszenia kolorowych soczewek kontaktowych. Zwykle oczy się przystosowują do takiego ograniczenia widoczności, jednak oczy niektórych ludzi mogą się do tego i nie przyzwyczaić. W tym przypadku noszenie kolorowych soczewek kontaktowych nie jest zalecane.

Ważne jest również podkreślić, że ostateczny kolor oczu z kolorowymi soczewkami może różnić się od przedstawionego na zdjęciach - wszystko zależy od ogólnej kombinacji kolorów oczu i soczewek. Przed rozpoczęciem noszenia soczewek kontaktowych, należy skonsultować się z lekarzem okulistą.

Kolorowe soczewki kontaktowe są przeznaczone tylko do dziennego noszenia, dlatego wieczorem należy je wybrać, wyczyścić i i pozostawić na noc w specjalnym płynie. Spanie w soczewkach lub noszenie ich przez dłuższy czas, niż się zaleca, znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji oczu.

Kupując ten produkt zarobisz +3,97 COINS Koiny mogą zbierać jedynie zarejestrowani użytkownicy Coin information
Opinie (1)

Napisz opinię »

 • Dobre soczewki, zwłaszcza w odniesieniu koloru. Obszar wokół źrenicy jest przezroczysty i jest to minusem, ponieważ czasem świeci się naturalny kolor oczu. Soczewki te bardziej pasują dla ciemnych oczu, a nie jasnych, dlatego nie zmieniają, np. niebieskiego koloru oczu na fioletowy.

  Magdalena G. 17.07.2015

Napisz opinię »

Napisz opinię

FreshLook Colors

FreshLook Colors

 • Zawartość wody (%): 55
 • Źle oceniam Zadowalająco oceniam Średnio oceniam Dobrze oceniam Bardzo dobrze oceniam

Odpowiedź

* Wymagane pola do wypełnienia

Anuluj  lub 

Ostatnio przeglądane