Środki pielęgnacyjne

(37)

Nosząc soczewki kontaktowe jest bardzo ważne prawidłowo dbać o ich pielęgnację. Noszenie codziennie powoduje nalot na powierzchni soczewek, kurz i inne zanieczyszczenia, dla tego należy czyścic soczewki kontaktowe wieczorem wyjmując i umieszczając je w specjalnym płynie, aby następnego dnia były przyszykowane do ponownego założenia. Właśnie dla tego i są przeznaczone produkty do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju płynów dla pielęgnacji soczewek kontaktowych. Dla Twojej wygody, są grupowane według pojemności:


- Do 120 ml - jest to świetny wybór dla stale niedaleko podróżujących lub podróżujących służbowo. Pojemnik płynu dezynfekcyjnego soczewek kontaktowych (do 100 ml) będziesz mógł mieć ze sobą na pokładzie samolotu, jeśli podróżujesz z bagażem ręcznym.

- Do 240 ml - w tej kategorii znajdziesz soczewki płuczące roztwory, które są od 120 do 240 ml. Z tych płynów możesz korzystać, jeśli pierwszej kategorii do 120 ml pojemnik jest zbyt mały aby jechać na wycieczkę lub soczewki kontaktowe nosisz krótki okres czasu.

- Do 360 ml – jest to szeroki wybór pielęgnacyjnych płynów do soczewek kontaktowych dla osób praktycznych. Tutaj można znaleźć produkty, które będą używane przez dłuższy okres czasu. Oferujemy światowej sławy firm: Avizor, Ciba Vision, Alkon, Eyeye produkty, które są do 360 ml pojemności.

- Do 500 ml – tę kategorię wybierają Ci, którzy nie tylko chcą utrzymać zdrowe oczy, ale także chcą zaoszczędzić. Płynu do soczewek kontaktowych do 500 ml wystarczy na długo, czyli przez jakiś czas będziesz pewny, że wkrótce płyn się nie skończy.

Więcej Zwiń
Środki pielęgnacyjne

Najlepiej sprzedające się produkty

Ostatnio przeglądane