Środki pielęgnacyjne

(37)

Soczewki kontaktowe pozostaną czyste i komfortowe przez cały czas, jeśli prawidłowo dbać o nich. Pielęgnacja specjalna - płyny oczyszczające. Większość z nich charakteryzuje się funkcjonalnością: usuwają brud, osady białek i lipidów, dezynfekują powierzchnię, pozwalają pozbyć się drobnoustrojów i bakterii, nadają się do płukania i przechowywania.

W sklepie internetowym możno kupić dobrze znanych producentów, takich jak Bausch&Lomb, Avizor, Alcon, EyeSmile i innych, produkty do pielęgnacji soczewek.

Ze względu na wygodę i potrzebę płyny do pielęgnacji sprzedajemy w różnej wielkości buteleczkach:

do 120 ml - to roztwór do soczewek w małych opakowaniach. Takie buteleczki są szczególnie przydatne w podróży (w bagażu podręcznym możno przewozić płyn w pojemniku nie większym niż 100 ml) lub dla osób rzadziej noszących soczewki kontaktowe.
do 240 ml - średniej pojemności płyny do soczewek nadają się przy dłuższej podróży albo przy decyzji nosić soczewki kontaktowe tylko jakiś czas.
do 360 ml - optymalny wybór dla osób praktycznych, które potrzebują środku do codziennej pielęgnacji soczewek kontaktowych. Duże opakowanie pozwala zaoszczędzić.

Więcej Zwiń
Środki pielęgnacyjne

Najlepiej sprzedające się produkty

Ostatnio przeglądane