Jak złożyć zamówienie?

Proces zamawiania w skrócie:

- Wybierz przegląd produktu
- Określ pożądane właściwości produktu
- Kliknij na przycisk "Zamówienie"
- Powtórz te same czynności z innymi produktami
-W szarym oknie zamówienia kliknij przycisk "Wykonywać"
-Po upewnieniu się, że koszyk zawiera wszystkie wybrane produkty, kliknij przycisk "Kontynuować"
-Wybierz najbardziej odpowiednią metodę dostawy oraz płatności i kliknij "Potwierdzam zamówienie"
-Upewnij się, że to jest proste.

 

Szczegółowy opis zamówienia

1. Struktura strony

Gdy zajdziesz do tego sklepu elektronicznego, na górze pojawi się zielony pasek menu, który pomoże w orientacji w katalogu produktów. Tu produkty są podzielone na poszczególne grupy: "Soczewki", "Kolorowe soczewki", "Płyny" i t.d.
Po kliknięciu na kategorię lub konkretny produkt, zostaniesz skierowany do listy produktów lub do szczegółowego opisu produktu.

2. Wybór produktów z katalogu

W katalogu produkty są pogrupowane według pewnych właściwości: na przykład, czas noszenia ("Jednodniowe", "Dwutygodniowe", "Miesięczne" i t.d.), specyficzność ("Astygmatyczne", przeznaczone dla zmagających się z astygmatyzmem, albo "Multifokalne", przeznaczone przeznaczone do korekcji wady prezbiopii.
Po wybraniu pierwszej grupy "Soczewki", zostaniesz przekierowany do listy rodzajów soczewek. Jeśli jednak od razu wybierzesz grupę "Soczewki" kategorię "Miesięczne", wówczas dostaniesz listę soczewek, które mogą być noszone przez miesiąc.

3. Wyszukiwanie produktów

Produkt można wybrać nie tylko z katalogu, ale także za pomocą poszukiwarki. Na przykład w katalogu nie ma podziału kategorii produktów według producenta. Jeśli chcesz znaleźć wszystkie soczewki, które są produkowane właśnie przez konkretnego producenta, wówczas w polu poszukiwarki wpisz jedo nazwę i kliknij przycisk obok z miniaturką lupy. Dostaniesz listę soczewek lub płynów, które produkuje wybrany producent.

4. Informacja o produkcie

Każdy produkt na liście ma swoje własne zdjęcie, nazwę, specyfikacje, krótki opis, podaną cenę za sztukę, możliwe rabaty przy zakupie większych ilości i opinie klientów na temat produktu.

5. Formacja zamówienia

Aby zamówić produkt, trzeba otworzyć szczegółową informację na jego temat. Po wskazaniu żądanych parametrów, można od razu widzieć stan magazynu, tzn. czy posiadamy produkty o podanych parametrach, jeśli nie, to jak szybko do nas dotrą i t.d. Jeżeli stan magazynu jest dopuszczalny, a wszyskie parametry produktu są wskazane właściwie, wówczas po kliknięciu przycisku "Zamówienie", produkt z wybranymi właściwościami "przeleci" do okna zamówień, które się znajduje po prawej stronie z góry. Ta sama procedura powinna być powtórzona i dla innych produktów, aż całe zamówienie będzie całkowicie sformowane.

6. Realizacja zamówienia

Po wybraniu pożądanych produktów i sformowania zamówienia pozostaje tylko kliknąć przycisk "Wykonywać" i zakończyć proces zamówienia. Tutaj musisz podać adres dostawy przesyłki, wybrać sposób dostawy i sposób płatności. Po zatwierdzeniu zamówienia, to będzie już ostatni krok, cały proces zamówienia będzie zakończony. Zamówienie zostanie natychmiast uruchomione po otrzymaniu płatności.

Tematy różnorodne
Ostatnio przeglądane